Free24 Skype
Eltrinex Free24 Skype je plnohodnotný skype telefon, který umožňuje využít Skype telefonii bez využití počítače. Barevný display telefonu zobrazuje shodné informace jako software skype na PC. Zařízení je Skypem certifikovaný produkt, tudíž je zaručena podpora ze strany společnosti Skype.

Eltrinex Free24 je Skype telefon, který pro využití Skype telefonie nevyžaduje počítač. Přistroj se připojuje k internetu pomocí kabelu RJ-45 (stejně jako například další počítač).

Eltrinex Free24 umožňuje nepřetržitý provoz na Skype, uživatelé se vždy dovolají a nemusí čekat až bude mít příjemce zapnuté PC a bude přihlášen k síti. Spotřeba energie tohoto zařízení je oproti PC zanedbatelná, a jeho využitím lze významně ušetřit.

Jednoduchý provoz tohoto zařízení jej předurčuje i pro osoby s neznalostí práce na PC, přijmutí hovoru probíhá stejně jako na běžném telefonním přístroji. Veškeré informace se zobrazují na přehledném 1,8 palcovém displeji. Přístroj také podporuje hlasitý odposlech, lze tak telefonovat i bez využití telefonního sluchátka.

Snadná instalace tohoto zařízení spočívá v připojení k internetu, připojení napájení a případně zadání/vytvoření uživatelského účtu. Eltrinex Free24 Skype podporuje všechny služby Skype. Přístroj umožní volat si se všemi přáteli v síti Skype nebo volat po celém světě s využitím levného volání systému SkypeOut a také na běžné pevné telefonní linky s využitím výhodných paušálních poplatků, které nabízí společnost Skype.

Možnosti sítě:
- Statická IP
- DHCP Klient

Podporované Skype funkce:
- Skype - Skype hovory
- Funkce SkypeIn
- Funkce SkypeOut
- Skype hlasová schránka
- Vyhledávání kontaktů na Skype
- Seznam Skype uživatelů
- Smart Filter
- Čekající hovor
- Konferenční hovory (host)
- Seznam volání
- Uživatelský profil

Další funkce:
- Zobrazení času
- Podpora Simple Network Time Protocol (SNTP)
- Upgrade firmware


Obsah balení:
Eltrinex Free24 Skype, sluchátko, kabel na připojení sluchátka, napájecí adaptér, síťový kabel, manuál.


Display 1,8" LCD, 128 x 160, 65K
Připojení k internetu 10/100 BaseT RJ-45 Port
Výstupy Sluchátko, reproduktor a mic. pro hlasitý odposlech
Napájení 9V DC, 1A

Fotogalerie