Digital Eye
Kamerka Eltrinex DigitalEye ve tvaru propisky s přímým záznamem videa do formátu AVI umožňuje zaznamenat jednání, pracovní schůzky. Kamerku Eltrinex DigitalEye je možno také využít obdobně jako tzv. SenseCam zařízení.

Záznamové zařízení Eltrinex DigitalEye je určeno k okamžitému zachycení zvuku a obrazu. Kompaktní provedení tohoto zařízení umožňuje nosit jej stále při sobě. Při záznamu z jednání lze pořídit nejen záznam mluveného slova, ale i obraz řečníka, který projev pronáší. S Eltrinex DigitalEye je možno zachytit jakoukoliv událost lépe než pomocí fotoaparátu nebo diktafonu.

Rozlišení snímače kamery 640 x 480 bodů zajišťuje vyšší kvalitu videa, což přispívá k lepšímu rozpoznávání důležitých detailů a lepší čitelnosti nafilmovaných dokumentů.

Záznam se ukládá na paměťovou kartu MicroSD. V případě potřeby lze paměťovou kartu jednoduše vyměnit za novou a navýšit tím záznamovou kapacitu zařízení. Pro připojení k PC je kamerka vybavena USB konektorem, který je součástí vlastního těla kamerky. Pro připojení k počítači tedy není třeba USB kabel.

Díky podpoře funkce Mass storage se Eltrinex DigitalEye po připojení k PC chová jako běžný USB flash disk - záznamy lze snadno zkopírovat do počítače. Eltrinex DigitalEye je možno také využít jako flash disk a přenášet na něm libovolná data (dokumenty, fotky apod.).

Záznam videa probíhá do formátu AVI a k jeho přehrání v počítači není potřeba žádný speciální software.

Eltrinex DigitalEye umožňuje volit následující varianty záznamu:

- rozlišení videa 640 x 480 bodů
- rozlišení videa 320 x 240 bodů

Obsah balení: přístroj Eltrinex DigitalEye, USB kabel, manuál


Rozlišení záznamu 320 x 240; 640 x 480 Eltrinex DigitalEye, 1280 x 1024 Eltrinex DigitalEye P
Snímání 30 fps
Formát záznamu AVI
Paměť Micro SD 4 GB (256MB - 8GB)
Úhel záběru 64.4°
Výdrž baterie (min) 75 - 100
Baterie 380 mAh Lithium-ion
Rozměry: 117 x 30 x 16 mm
Hmotnost 35g(c) 2022 ELTRINEX, s.r.o. - osobní údaje