VR-5 (4 GB)
Digitální diktafon s kapacitou paměti 4 GB (až 1170 hodin záznamu), který vyniká zejména schopností pořídit nahrávku ve velmi vysoké kvalitě díky Linear PCM kodeku (tedy v kvalitě srovnatelné s Audio CD).

Charakteristika diktafonu

Diktafon VR-5 je určen zejména uživatelům, kteří potřebují často pořizovat v terénu nahrávky o vysoké kvalitě a zároveň nevyžadují rozsáhlé funkční vybavení. Zařízení je díky své hmotnosti jen 25 gramů a kompaktním rozměrům idelní pro použití na cestách či všude tam, kde lze ocenit jeho skladnost.

Nahrávání

Záznam je možno provádět klasicky do formátu MP3 (možno zvolit 3 stupně kvality) nebo s využitím Linear PCM kodeku přímo do nekomprimovaného formátu WAV pro zajištění velmi vysoké kvality nahrávky. Využitím funkce VOR je možno zajistit automatické odstranění "hluchých míst" z nahrávky - tedy momentů, kdy je zaznamenáváno pouze ticho.

Vstup line-in

Diktafon disponuje vstupem line-in, lze proto připojit jak externí mikrofon, tak i jiné audio zařízení (magnetofon, MP3 přehrávač, CD, gramofon atp.) a provést přímý záznam. Za účelem delšího záznamu je možno připojit k diktafonu adaptér a napájet jej přímo ze sítě.

Obsluha

Ovládání je velmi snadné a intuitivní. Nahrávání je možno aktivovat stisknutím jednoho tlačítka a to i v případě, kdy je diktafon vypnut.


Paměť 4 GB
Display segmentový
Záznamů ve složce A (999), B (999)
Módy záznamu PCM, HQ,SP, LP
Přehrávání MP3 Ano
Výstup na reproduktor 16 ohm
Výstup na sluchátka 2 mW + 2 mW
Vstupy int. mikrofon, line-in
Výdrž až 19 h
Napájení 1 x AAA, USB 5V
Pracovní teplota 0 - 40°C
Rozměry 105.5 x 22.5. x 14.5 mm
Hmotnost 23,5g bez baterie

Fotogalerie


(c) 2024 ELTRINEX, s.r.o. - osobní údaje