CarHD 3
Magnetickým držákem vybavená autokamera Eltrinex CarHD3 umožňuje snadné upnutí i odejmutí kamery jednou rukou během sekundy. Odpadá tak zdržení s montáží a nastavení kamery do požadovaného směru. Záznam videa v rozlišení 1920 x 1080 je dostatečně kvalitní pro posouzení situace, rozpoznání značek a osob.

Autokamera Eltrinex CarHD 3 je vybavena novým speciálním magnetickým držákem, který umožňuje zachovat malé a kompaktní rozměry této kamery. S kamerou Eltrinex CarHD 3 lze provádět záznam jízdy vozidla a předejít tak sporným situacím v případě nehody nebo kolize. Záznam videa v rozlišení 1920 x 1080 je dostatečně kvalitní pro posouzení situace, rozpoznání značek a osob. Video je ukládáno včetně zvuku, což zaznamenanou situaci dokresluje. Držák s magnetickým úchytem umožňuje velmi jednoduchou a snadnou manipulaci s kamerou.

Ukázka magnetického držáku a videa z kamery:

Autokamera Eltrinex Car HD 3 umožňuje provádět záznam jízdy vozidla a předejít tak sporným situacím v případě nehody nebo kolize. Záznam videa v rozlišení 1920 x 1080 je dostatečně kvalitní pro posouzení situace, rozpoznání značek a osob. Záznam videa je možný ve dvou stupních, přičemž při rozlišení 1280 x 720 je snímkování 60 sn/s což umožňuje zpomalení záběrů bez dopadu na jejich kvalitu. Video je ukládáno včetně zvuku, takže v záznamu je rozpoznatelné i prudké brždění (pískání pneumatik) či výstražné zvukové znamení – což zaznamenanou situaci dokresluje. Jednoduché uchycení na sklo automobilu přísavným držákem kombinovaným s magnetickým úchytem umožňuje velmi jednoduchou a snadnou manipulaci s kamerou.Rozlišení videa:
1920 x 1080 / 30sn (zvuk mono, 1 kanál)
1280 x 720 / 60 sn (zvuk mono, 1 kanál)

Autokamera Eltrinex Car HD3 podporuje dělení záznamu a záznam ve smyčce, dochází tedy k plynulému odmazávání starých záznamů a nahrazování novými, není tedy nutné paměťovou kartu mazat, pokud dojde k jejímu zaplnění. Aktuální záznam lze stiskem tlačítka zamknout proti přemazání, co se hodí v případě, kdy dojde k záznamu situace, kterou je třeba operativně uložit a zachovat.

Noční režim kamery při snížení viditelnosti (šero, průjezd tunelem a pod) zvýší kontrast záznamu tak, aby byla zaznamenávaná situace zřetelnější. Video také může obsahovat datum a čas, což uživateli umožňuje snazší archivaci záznamu i posouzení, kdy bylo video vytvořeno.

Mezi doplňkové funkce patří detekce otřesů, při kterém dojde k automatickému zamčení záznamu, možnost pořizování fotodokumentace kamerou. Pro snadnější používání má kamery funkci automatického zahájení záznamu při zapnutí. Aktivace kamery je tedy velmi jednoduchá, po zapojení napájecího kabelu a usazení do magnetického držáku je kamera připravena a začíná pořizovat záznam. A odpadá problém, kdy kvůli složité montáži uživatel kameru na kratší cesty nezapojuje, a zvyšuje možnost že dojde ke kolizi která nebude kamerou zaznamenána.

Obsah balení:

1 x Eltrinex Car HD, 1 x USB kabel, 1 x 12 V auto adaptér, 1 x přísavný magnetický držák, 1 x manuál, 1x 8 GB SD karta.


Velikost LCD 1.5", 480*240
Úhel kamery 120°
Video bez interpolace 1080p/720p, (až 1920 x 1080 / 30sn)
Formát videa AVI (H264), zvuk 1 kanál, mono
Fotografie JPG
SD card slot microSD / microSDHC / microSDXC
Mikrofon / repro ano / ano
TV výstup NTSC / PAL
USB 2.0
Napájení 5V, 1A
Baterie 3.7V 500 mAh
Podporované OS Win 2000/XP/Vis/7/8/ MAC OS x 10.3.6
Rozměry 95 x 39 x 25 mm(c) 2024 ELTRINEX, s.r.o. - osobní údaje