V4Pro (4 GB)
Profesionální diktafon se záznamem do formátu WAV. Paměť o kapacitě 4 GB pojme až 588 hodin kvalitního záznamu. Diktafon disponuje velmi citlivým mikrofonem a funkcemi pro zlepšení kvality záznamu a atp.

Digitální diktafon Eltrinex patří mezi profesionální diktafony díky vysoké kvalitě záznamu, hlasitému reproduktoru a přímému záznamu do WAV. Uskutečněný záznam lze po připojení k PC snadno zkopírovat a to bez nutnosti instalace dalšího software. Diktafon se v PC zobrazuje jako další disk (flash disk). Díky záznamu do WAV jsou archivace i přehrávání velmi jednoduché. Paměť diktafonu lze využít i jako flash disk pro přenos i nehudebních dat (obrázky, dokumenty a pod).

Kromě funkcí záznamu umožňuje Eltrinex V4Pro přehrávat hudbu ve formátech MP3 a WMA, využít lze i přednastavené ekvalizéry. Segmentový display zobrazuje pořadové číslo skladby, dále pak potřebné informace o záznamu a stav baterie.

Záznam zvuku je možný přes stereo mikrofon, případně z jiného zařízení přes vstup line-in. U mikrofonu lze nastavit dva stupně citlivosti, případně aktivovat funkci VOR, která automaticky pozastavuje záznam, není-li detekován zvuk. Při nahrávání lze přes připojená sluchátka záznam odposlouchávat a ověřit si, zda diktafon zvuk zaznamenává korektně.

Možnosti volby kvality záznamu (WAV):
- Stereo SHQ 183 kbps / 16 KHz (stereo)
- Stereo HQ 92 kbps / 16 KHz (stereo)
- SP 23 kbps / 8 KHz (mono)

Diktafon lze napájet pomocí dvou AAA baterií. K dalším funkcím patří možnost aktivace zvukového signálu (pípnutí) pro signalizaci stisku ovládacích prvků. Záznamy lze ukládat do 3 složek (A,B,C). Do každé složky lze uložit 99 záznamů.

Příslušenství: Diktafon Eltrinex V4Pro, USB kabel, sluchátka, externí stereo mikrofon, externí mono mikrofn, redukce pro odposlech z tel. linky, line-in kabel, manuál.


Podporované formáty MP3 (MPEG1/2/2.5 AUDIO LAYER 3) / WMA
Formát záznamu WAV (16 - 128 KBPS / 16 kHz)
Maximální počet záznamů 297 (3 x 99)
Paměť 4 GB
Mikrofon stereo
Externí mikrofon (kanály / typ) stereo (jack 3,5 mm)
Reproduktor 26 mm, 16 ohm
Display segmentový
Výdrž na baterii (hodin) ~20 (~25)
Výstupní výkon > 300mw
Výstup jack 3.5, integr. repro.
USB port 2.0
Podporovaný datový tok MP3: 8 – 320kbps, WMA; 32 – 192 kbps
Odstup signál / šum > 90 dB
Frekvenční rozsah 20 Hz – 20KHz
Baterie 2 x AAA (1.5 V)
Hmotnost 40 g
Rozměry 97 x 35 x 15,5 mm(c) 2024 ELTRINEX, s.r.o. - osobní údaje