LS700 4K GPS
Nástupce modelu LS400, který vyhrál srovnávací test asistenční služby ÚAMK. Nabízí všechny osvědčené funkce svých předchůdců. Jako první však přichází s revoluční novinkou - automatické napájení zadní kamery řízené magnetickým držákem přední kamery. Samozřejmostí je GPS, detekce jízdních pruhů, polarizační filtr, atd.

Autokamera Eltrinex LS700 4K GPS je vybavena přísavným rychloupínacím magnetickým držákem s napájením, navazujícím na model LS400, který se stal vítězem srovnávacího testu asistenční služby ÚAMK. Díky integraci napájení v držáku odpadá nutnost neustále zapojovat a odpojovat napájecí kabel. Kameru stačí jen lehce zasunout do držáku, čímž automaticky dojde k aktivaci napájení a zahájení záznamu. Po odpojení kamery z držáku dojde k ukončení záznamu a vypnutí kamery.

LS700 umožňuje nově také připojení zadní kamery (není součástí balení). Jako první autokamera na trhu navíc přichází s komfortním řešením, které eliminuje nutnost po každém zapojení přední kamery ručně připojovat kabel zadní kamery. Zadní kamera zůstává trvale připojena do napájecího držáku a jakmile uživatel zapojí přední kameru, automaticky se aktivuje také napájení kamery zadní, je-li instalována.

Dalším revoluční novinkou je doplnění magnetického držáku kamery o mechanický zámek, který zabraňuje riziku uvolnění kamery při nárazu nebo otřesech. Mechanický zámek je uzpůsoben tak, aby k jeho uvolnění došlo, jakmile uživatel uchopí kameru, aby ji z držáku vyjmul.

Autokamera LS700 GPS je vybavena technologií ADAS (Advanced Driver Assistance Systems), která je navržena tak, aby zvýšila bezpečnost a komfort při řízení. Poskytuje včasné varování před možnými nebezpečími na silnici a omezuje následky lidských chyb. S technologií ADAS je cesta bezpečnější a pohodlnější.

Detekce značení s nejvyšší povolenou rychlostí umožňuje kameře rozpoznávání dopravních značek a udržuje informaci o rychlostním limitu na silnici, po které Vaše vozidlo jede. Může také upozornit na její dodržování.

Pokud je v zorném poli kamery detekován semafor se zeleným světlem, LS700 umí tuto skutečnost oznámit. Eliminuje tak zbytečné brždění na méně přehledných úsecích vozovky, typicky ve městech. V případě čekání na semaforu pak umí upozornit na změnu z červené na zelenou. Už žádné troubení aut za vámi, zatímco si v rychlosti na semaforu kontrolujete mobil.

Systém detekce jízdních pruhů Vás upozorní ve chvíli, kdy vozidlo nechtěně opustí jízdní pruh. Pomáhá tak udržet správný směr a snižuje riziko nehod. Funkce detekce vozidla před Vámi pak hlídá bezpečnou vzdálenost. Pokud bude vzdálenost příliš malá, LS700 Vás upozorní na dodržování bezpečného odstupu.

Systém STOP&GO slouží k upozornění na rozjetí vozidla před Vámi například v situaci, kdy stojíte v koloně.

Obsah balení: Autokamera LS700 GPS (pouze přední kamera), přísavný držák, 12-24V adaptér s napájecím kabelem, polarizační filtr, čtečka paměťových karet, úchyty kabelu na sklo, manuál.


Displej 3.19"
Úhel záběru 170°
Optika SONY IMX415
Rozlišení videa přední kamery 3840x2160, 2848x1600, 1920x1080
GPS Ano
Paměťová karta MicroSD, min 16GB. Class 10
Audio Mikrofon, reproduktor
Typ napájení Kondenzátor, 5V/2A
Rozměry 110x60x45mm
Hmotnost 120g(c) 2024 ELTRINEX, s.r.o. - osobní údaje